21 лютого 2018 року на базі Генічеської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів № 4 Генічеської районної ради Херсонської області відбувся районний семінар учителів української мови та літератури

 • IMG_6006
 • IMG_5959
 • IMG_5964
 • IMG_5967
 • IMG_5986
 • IMG_5988
 • IMG_5990
 • IMG_5992
 • IMG_5997
 • IMG_6001
 • IMG_6004
 • IMG_6044
 • IMG_6045
 • IMG_6052

21 лютого 2018 року на базі Генічеської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів № 4 Генічеської районної ради Херсонської області відбувся районний семінар учителів української мови та літератури за темою “Сучасний підхід до розвитку соціальної компетентності учнів на уроках української мови та літератури через використання інтерактивних методів навчання”, у якому взяли участь усі вчителі української мови та літератури освітніх закладів району.
Розпочався семінар презентацією шкільного методичного об’єднання вчителів української мови та літератури Генічеської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів № 4 Генічеської районної ради Херсонської області. Поділилася досягненнями, методами,формами роботи Кулик О.С., учитель української мови та літератури, спеціаліст І категорії.
Учасники семінару взяли безпосередню участь у майстер-класі «Літературна подорож сторінками книги «Тореадори з Васюківки» «Вперед у дитинство»», який провела на високому методичному рівні Чумакова Наталя Вікторівна, учитель української мови та літератури, спеціаліст І категорії,учасниця районного етапу Всеукраїнського конкурсу «Учитель року-2018». Поділилися Наталя Вікторівна й досвідом роботи з ментальною карткою уроку.
Наступною сторінкою став виховний захід «Дивосвіт рідної мови» до Дня рідної мови,підготовлений учителем української мови та літератури вищої категорії Кобенко Н.А. Милозвучне українське слово торкнулося найпотаємніших куточків душі й серця кожного з присутніх.
Керівник районного методичного об’єднання вчителів української мови та літератури Глушко Н.А. велику увагу приділила підготовці учнів до ЗНО-2018 та ознайомила з новинками методичної літератури, корисними сайтами,поділилася власним досвідом.
Усі учасники семінару від щирого серця привітали з перемогою в обласному етапі Всеукраїнського конкурсу «Учитель року-2018» Золотаренко Альону Віталіївну,учителя української мови та літератури НВК«Гімназія — спеціалізована школа І ступеня з поглибленим вивченням іноземних мов» Генічеської районної ради Херсонської області, яка розповіла присутнім про свої враження та сподівання на майбутнє.
Багато теплих і щирих слів від гостей почули на свою адресу адміністрація освітнього закладу, педагогічний та учнівський колективи.
Учасники семінару, сповнені гарних вражень, нових методичних ідей та емоційного піднесення, побажали один одному творчої наснаги та успіхів.

Читайте также:

1 комментарий

 1. Александр:

  Шановні колеги ! ВДГО «КРОКС» проводить командні регіональні змагання та вищу лігу чемпіонату України. Гра включає в себе різноманітні конкурси : розумові та спортивні. Для популяризації гри Олександр та Євген Татаринови проводять інтернет змагання. Ці змагання включають конкурси : кросворд ( заявка, основний, складання), спорт, школа, Україна, країна Європи, мистецтво, музика +, пантоміма, окомір, сюрприз, поети. Ознайомлюючи матеріали та перебіг попередньої гри можна переглянути на блозі kroks-rodyna.blogspot.com Можливі формати участі в змаганнях ( гра проводиться без сплати турнірних внесків) : змагання команд на рівні класу; змагання на рівні паралелей або всього навчального закладу, участь у відкритому чемпіонаті Селидівської гімназії Донецької області. Перевірку відповідей, складання протокoлів конкурсів проводять самі учасники гри. Електронна адреса для контактів [email protected] З повагою Є. Татаринов

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *