Шкільна бібліотека в умовах реформи освіти

  • IMG_6155
  • IMG_6163
  • IMG_6166
  • IMG_6169
  • IMG_6171

21 березня 2018 р. у Генічеської ЗОШ №4 відбувся семінар-практикум шкільних бібліотекарів за темою: «Зміна ролі та пріоритетів шкільних бібліотек в умовах реформування освіти».
Із всесвітнім днем поезії учасників семінару привітав Кудашов Денис, учень 4 класу, лауреат обласного конкурсу майстрів художнього читання «Наша земля – Україна».
Свою роботу розпочали з актуальних питань реформи освіти: нова українська школа; замовлення та забезпечення підручниками освітнього процесу; роль бібліотеки в умовах НУШ.
Керівник методичного об’єднання, Колбасова В.В., провідний бібліотекар, ознайомила колег з формами та засобами бібліотечного впливу на якість освіти. На основі методичного колажу «Шкільна бібліотека пропонує» проілюструвала роботу шкільної бібліотеки.
Із роз’ясненням шляхів модернізації діяльності бібліотеки в умовах реформування освіти виступила Чумакова Т.І., бібліотекар Червонської ЗОШ.
Особливу увагу було приділено переходу шкільних бібліотек на універсальну десяткову класифікацію. Караманова В.І., провідний бібліотекар Чонгарської ЗОШ, ознайомила присутніх із планом дій та способами переходу на УДК та надала методичні рекомендації з даного питання.
Із бібліоанонсом «Сучасні способи популяризації української книги» виступила Кондрацька Т.І.,бібліотекар Щорськівсьої ЗОШ. Спираючись на власний досвід, вона продемонструвала присутнім способи популяризації книги.
Семінар пройшов цікаво та змістовно.

Читайте также:

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *