Шевченківські дні в школі

І доки в рамках „Заповіту”
Вогонь поезії не згас,
Століттям сонце не згасити,
Бо зветься сонце це — Тарас.

Із свіжим березневим вітром, з подихом весни приходить до нас, українців, величне свято –  день народження Т. Г. Шевченка, великого сина України.

Осмислення життя і творчості Кобзаря давно стало доброю традицією в Генічеській ЗОШ №4. А тому  з 04 березня по 13 березня 2019 року проходили Шевченківські дні, щоб не просто вшанувати пам’ять митця, а всім серцем відчути його невмируще слово.

12 березня  учні 7-А разом з учителем української мови та літератури Кобенко Н.А. підготували   і провели виховний захід «Ти в моєму серці, Україно, думою Шевченка гомониш». Звучала поезія Т.Г.Шевченка та вірші сучасних поетів,присвячені Кобзареві.

Шкільний бібліотекар Колбасова В.В. презентувала   виставку «Тарас Шевченко – світова наша слава».

Завершився  тематичний тиждень    участю у Всеукраїнській  українознавчій     грі   «Соняшник»

Приємно зазначити, що учні всіх класів активно долучилися до відзначення Шевченківських днів.