З Великоднем у серці

24.04.2019р.в Генічеській загальноосвітній школі І-ІІІ ступенів № 4 Генічеської районної ради Херсонської області цікаво, мальовничо та зворушливо пройшла виставка «Сміється писанка у всій своїй красі», на якій особливе місце відводилося символіці Великодніх свят. Учні 1-11 класів створили справжню мистецьку галерею писанок, кошиків, різноманітних композицій пасхальної тематики.

Великодні дні зазвичай спонукають усіх нас по-новому побачити й відчути себе у світі, оцінити чистоту своїх помислів, бажань і вчинків, а ще – бути добрішими, милосерднішими, терплячішими, благороднішими один до одного.

Напередодні свят не залишилися поза увагою  одинокі люди похилого віку та особи з обмеженими можливостями. Під час шкільної акції «З Великоднем у серці» учні, вчителі, ГО «Батьківський комітет» особисто з щирими привітаннями та солодкими подарунками відвідали Cтрілківське стаціонарне відділення з постійного проживання людей похилого віку та осіб з обмеженими фізичними можливостями. А також було передано ГО «Патріот» пасхальні подарунки для Каховського геріатричного пансіонату.

Від усього серця бажаємо

благодаті, добробуту,окриленого настрою, миру, злагоди та душевної величі.